The Witcher Sezon 3 çekimlerine resmen başlandı

The Witcher sezon 3 çekimlerine resmi olarak başlanmış. Netflix’in ilgiyle izlenen uyarlaması The Witcher’ın ikinci sezonu, pandemi ve çeşitli aksaklıkların ardından Aralık 2021’den yayınlanmıştı. Sezonun finalinde, Ciri’nin ciddi bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu öğrenmiştik. The Witcher’ın üçüncü sezon çekimlerinin planlandığını duymuştuk ancak  resmi ağızdan açıklama ilk kez az önce yapıldı.

The Witcher Sezon 3 Nefret Çağı kitabını konu alacak

Netflix’in normalde yapmadığı şekilde yapım aşamasındaki sezonun özetini paylaşmasının ardından elimizdeki bilgiler şöyle.
The Witcher Sezon 3 çekimlerine resmen başlandı“Geralt, bütün kralların, büyücülerin ve canavarların hedefi haline gelen Cintra’lı Ciri’yi ve ailesini yok etmek isteyenleri korumaya kararıldır. Ciri’nin büyü güçlerini kontrol etmesine yardım etmeye kararlı olan Yennefer ile birlikte Aretuza kalesine gelirler. Ciri’nin kontrol edilemez gücü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı beklerken kendilerini politik yozlaşma, kara büyü ve ihanetin ortasında bulurlar. Karşı koymak için ellerinden geleni yapmazlarsa bedeli ağır olabilir.

Resmi olarak çekimleri başlayan Witcher dizisinin üçüncü sezonu, kitaplardan Nefret Çağı’nı konu alacak ve yapım ekibinden Steve Gaub’a göre “kesinlikle küçülmeye gidilmeyecek.”