Jared Leto Joker karakterini yeniden canlandırabilir

Jared Leto Joker denince akla ilk gelen isimlerden biri Heath Ledger olsa da, Leto’nun da bu karaktere kattıkları inkar edilemez. DC’nin son dönemde en başarılı çıkış yapan karakterlerden biri olan Joker karakterini son dört yılda üç farklı aktör canlandırdı. Bunlar içinde en beğenileni ya da nefret edileni şüphesiz ki Jared Leto’nun canlandırdırdığı Joker karakteri olsa gerek. Zira Suicide Squad filminde canlandırdığı Joker karakteri ile hem en iyi hem de en kötü film artisti ödüllerine layık görüldü.

Jared Leto Joker karakterini canlandırabilir

Sony’nin yakında gösterime girecek Morbius filminde de baş rolü oynayan aktör, yapımın tanıtımı için basın turları düzenliyor. Bunlardan birinde kendisine yöneltilen, “Joker’i yeniden canlandırma konusuna açık mısınız?” sorusuna verdiği cevap, oyuncuyu yeniden Joker rolünde görmenin mümkün olacağını düşündürüyor.

Jared Leto Joker karakterini canlandırabilir

Leto bu soruya “Asla, asla deme. Benim için nefes alan calılar ve yaşıyor gibiler. Olmadıklarını biliyorum elbette, ama karaktere bağlandım. Yeniden yapmamak utanç verici olur” şeklinde yanıt verdi.

Jared Leto’yu, yakında çıkacak olan Morbius filminde Michael Morbius olarak izleyeceğiz. Filmde ayrıca Michael Keaton, Adria Arjona, Jared Harris, Matt Smith ve Tyrese Gibson da rol alıyor. Morbius, nadir görülen bir kan hastalığından muzdarip ve onu bir vampire dönüştüren çok riskli bir tedaviyi deneyen bir doktor. Film, 1 Nisan 2022’de sinemalarda olacak.