Galatasaraya Lazio maçı öncesi 2 müjde

Paylaş

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Lazio maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı. Sarı-kırmızılılarda idman öncesi teknik direktör Fatih Terim ile golcü futbolcu Halil Dervişoğlu basın toplantısında soruları yanıtladı. Aslan’da Lazio maçı öncesi 2 futbolcudan sevindiren haberler geldi.

Paylaş

Sarı-kırmızılılarda sakatlığı bulunan futbolculardan Emre Kılınç ve Sofiane Fegholi de takımla çalışmalara katıldı. Trabzonspor maçının ilk yarısında atığı 2 golle yıldızlaşan Emre Kılınç aşil bölgesindeki ağrıları nedeniyle 2. yarıya çıkamamıştı.

Paylaş

Sofiane Feghouli ise Cezayir Milli Takımı’nda sakatlanmış ve Trabzonspor karşılaşmasının kadrosunda yer almamıştı. İki futbolcunun Lazio maçında oynayıp oynamayacağı konusunda son kararı Fatih Terim verecek.

Paylaş

Elindeki kırık nedeniyle ameliyat edilen Barış Alper’in koruyucu ekipmanlarla deneneceğini, Emre ve Feghouli’nin durumunun ise yarın gün içinde belli olacağını kaydetti. Sakatlığı bulunan futbolculardan kaptan Arda Turan ile Sacha Boey, çalışmada yer almadı.

Paylaş

Antrenman öncesinde Fatih Terim, ameliyattan dolayı eli sargılı olan genç oyuncu Barış Alper Yılmaz ile saha kenarında bir süre sohbet etti. Görüşmeye daha sonra takım doktoru Yener İnce de dahil oldu. Terim, idman içinde Yener İnce ve yardımcı antrenörlerden sık sık bilgi aldı.

Paylaş

Deneyimli çalıştırıcı basın toplantısında, “Kadro için henüz karar vermedim. Marcao’yu da oynatabilirim ama kadroyu henüz net hale getirmedim. Bugün Barış’ı atelle idmana çıkarabilir miyiz diye düşündük. Çünkü her oyuncuya ihtiyacımız var. Son idmanda hem Emre hem de Feghouli’yi tekrar deneyeceğiz. Durumlarını görmemiz gerekiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Fanatik

Fatih TErim Galatasaray sakatlık