‘En İyi İşveren’ listesindeki dijital danışman

“MechSoft, müşterilerine en iyi dijital deneyimi kazandırmak üzere 2008 yılında kuruldu. Kuruluşumuzun 15. yılını kutluyoruz. Halen Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Almanya ve Amerika ekiplerimizle müşterilerimize dijital dönüşüm yolculuklarında rehberlik ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana çok önemli referanslar elde ettik. “Müşterilerimizin Güvenilir Dijital Danışmanı” olma mottosuyla geliştirdiğimiz çözümlerle iş ortaklarımıza yeni bir vizyon sunuyoruz. Yaptığımız tüm dijitalleştirme projelerinde odağımız insan.

LİSTEDE ÜÇÜNCÜLÜK

MechSoft olarak birçok kez Deloitte Fast 50 programı kapsamında Türkiye’nin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri seçildik. Oldukça yeni bir gelişme olarak, Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde tüm sektörler içerisinde 50-99 çalışan kategorisinde üçüncülük ödülünü aldık. Geçen yıl ise Great Place to Work Türkiye tarafından açıklanan “2022 IT’nin En İyi İşverenleri Listesi”nde, yine aynı kategoride ikincilik ödülünün sahibi olduk. Ayrıca, yine GPTW Enstitüsü’nün “Best Workplaces for Women” listesinde dördüncülük ödülünü kazandık.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Dijital dönüşüm konusuna iki ana platform üzerinde odaklanıyoruz. Bunlardan ilki M-Files. M-Files ile özellikle firmaların tüm doküman ve iş akış süreçlerinin dijitalleştirilmesinde çok başarılı projeler yapıyoruz. Bu platformla bugüne kadar yüzlerce projenin içerisinde yer aldık ve çok başarılı sonuçlar elde ettik. Bir diğeri ise CloudOffix platformumuz. CloudOffix yatırımımız ile de müşteri odağında olan süreçlerin tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. CloudOffix ile firmaların hem iç hem de dış müşterileri için mükemmel bir dijital müşteri deneyimi sağlamalarını hedefliyoruz.”

SÜREKLİ ÖĞRENME İŞ BİRLİĞİ VE YENİLİKÇİLİK

Gökhan Erdoğdu “İşveren markası yaklaşımımızın 3 önemli bileşeni; inovasyon, toplam deneyim ve sürekli öğrenme” diyerek şöyle devam etti: “MechSoft olarak, çalışanlarımızın değerleri ve hedefleriyle uygun bir iş kültürü geliştirirken iş birliğini, yenilikçiliği ve sürekli öğrenmeyi de teşvik ediyoruz. Çalışanlarımızın İK süreçlerindeki tüm temas noktalarında sorunsuz, hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamalarını sağlayarak memnuniyetlerini artırmak için çözümler sunuyoruz. CloudOffix platformunun sunmuş olduğu olanaklar sayesinde çalışanlarımızın dijital becerileri gün geçtikçe artıyor ve çalışanlarımız kazandıkları bu yeni yeteneklerle firmamızı bir adım daha öne çıkartıyorlar. Dijitalleşmenin doğası gereği inovatif bir yapısı vardır. Günümüzün sürekli değişen koşullarına karşı kendi ekibimizle yaratıcı ve inovatif çözümler sunarak hayatı daha konforlu hale getiriyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir