Diego Perottinin merakla beklenen Fenerbahçe açıklaması geldi:…

Paylaş

Diego Perotti, Fenerbahçe’den gönderildikten hemen sonra herkesi meraka sürükleyen bir paylaşım yapmıştı. Fenerbahçe’nin resmi açıklamasının altına,

Paylaş

“Şimdi her şey hakkında doğruları söylemekte özgürüm. Yakında olanları bütün gerçeği ile anlatacağım. Fenerbahçe hakkında kötü konuşmayacağım. Sadece neden kulüpte devam etmediğimi ve sakatlıkla alakalı tüm gerçekleri anlatacağım” yorumunu yapmıştı.

Paylaş

Ajansspor’daki haberde, Perotti’nin Arjantin’de yayın yapan Radio La Red AM 910’da Martin Arevalo’ya konuştuğu belirtildi. Perotti, yaptığı açıklamada, “Tendonum yırtıldıktan sonra kulüpte kötü günler yaşadım. Ne yazık ki Fenerbahçe tarafından terk edilmiş hissettim. Benimle kimse ilgilenmedi ve kulüpten uzaklaştırıldım. Bu durumda en iyisi sözleşmeyi feshetmekti” dedi.

Paylaş

Perotti, kariyerinin sonuna geldiğini bildiğini söyleyerek, “Zor günler geçirdim ve Boca Juniors’tan da kimse benimle temasa geçmedi. Dostlarım da benimle ilgilenmedi” dedi.

Perotti, Fenerbahçe’de sadece 4 maça çıkabilmiş ve sezonun geri kalanını kaçırmıştı. Arjantinli bu maçlarda 3 gol atmıştı.