Destan dizisi ikinci dönem ne vakit başlıyor? Destan final mi yapacak?

Bozdağ Sinema imzalı, birinci kısmı 23 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Fethi Bayram ve Metin Günay’ın üstlendiği, senaristliğini Irmak Fazilet ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın yaptığı Destan, farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekti.

Başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin yer aldığı dizi, birtakım destanlardan esinlenerek oluşturuldu.

Tarihsel gerçeklikten çok destanları anlatan dizinin birinci dönemi Salı günleri ekrana gelmeye başladı.

Akkız ile Gök Tegini Batuga ortasında geçen kıssaları bahis alan dizi, reytinglerde inişli-çıkışlı bir grafik sergiledi.

Ancak her şeye karşın beğenilen ve ikinci döneme hazırlanmak üzere “sezon finali” veren dizinin biteceği sav edildi.

Dizinin hayranları ise “Destan dizisi ikinci dönem ne vakit başlıyor? Destan final mi yapacak?” sorusunu gündeme getirdi.

Peki, Destan dizisi ikinci dönem ne vakit başlıyor? Destan final mi yapacak? İşte cevabı…

Destan dizisi ikinci dönem ne vakit başlıyor? Destan final mi yapacak?

Atv’nin 2. dönem onayı alan Destan dizisi final yapıyor. Destan dizisinin hazırlanan 2. dönem senaryosu ATV idaresinin onayından geçmedi. Böylelikle Destan, 2022-2023 yeni dönemi başında final yaparak ekranlara veda edecek.

Destan dizisi ile ilgili üretimci Bozdağ Üretim açıklama yaptı. Destan dizisinin 2. dönemi için yazılan senaryolarının istediği üzere çıkmadığını, bu nedenle projeyi tadında bırakmak için final kararı aldığını ilan eden Bozdağ, Destan dizisinin yalnızca final kısmının çekileceğini de belirtti.