Berrak Tüzünataç “Sakin ve Sorunsuz” Geçen Seçim Sürecine Tepki Gösterdi

Islak imzalı tutanaklarla YSK verilerinin paylaşan ve seçim sonuçlarının doğru yansımadığını iddia eden sosyal medya kullanıcıları gündeme oturdu biliyorsunuz. Birçok ünlü ismin de olana bitene tepki gösterdiği şu saatlerde, bir sert çıkış da ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’tan geldi. Detaylar ?

14 Mayıs seçimlerinin ikinci tura kaldığı kesinleştikten sonra, sosyal medyanın gündeminde sonuçların doğru yansımadığını iddia eden, açıklama bekleyen ve oyların yeniden sayılmasını hatta seçimin iptal edilmesini isteyen kullanıcılar var.

Üstelik yalnızca vatandaşlar değil, ünlü isimler de açık açık tepkilerini ve eleştirilerini paylaşıyor bu durumla ilgili.

Sadece oyunculuğu, güzelliği ve özel hayatıyla değil, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ve eleştirileriyle de çok konuşulan Berrak Tüzünataç bu isimlerden biri.

Kendisi, bugün binlerce insanın konuştuğu “YSK verileri ve ıslak imzalı tutanaklar birbirini tutmuyor” iddiasına yorumunu şöyle paylaştı bugün:

Ayrıca olan bitene isyan ederek, bunun kimlerin ihmali, hatası, suistimali olduğunun açıklanmasını istediğini vurguladı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir