Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu! ‘Survivor yalnızca atletizm yarışı değil..’

Survivor All Star 2022’de Nisa’nın şampiyon olmasından sonra sular durulmuyor.Acun Ilıcalı yansılara daha fazla sessiz kalamadı.

Programın bittiği günden itibaren hem yarışmacılar ve aileleri hemde programın fanları şampiyonu belirleyen SMS oylaması üzerinden Acun Ilıcalı ve takımını eleştiriyor.

Geçtiğimiz gün RTÜK Lider Yardımcısı İbrahim Uslu twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Hem gelen yansılar hem yorumlar hem de şikayetlere bakacak olursak #SurvivorAllStar2022 yarışında yarışma sonuç basamağı yahut son finale hakikat uygulamaları ile müsabakayı takip edenleri pek de tatmin etmemiş durumda. Birçok açıdan büyük bir reaksiyon var yarış organizasyonuna” sözlerine yer verdi.

Tüm bu yansılar üzerine Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu.Katıldığı bir program da açıklamalarda bulunan Ilıcalı “O kazanmış bu kazanmış bir sefer bizi ilgilendiren bir bahis değil bu. Oylamayı notere emanet etmişiz, seyirci de oyluyor, kazanıyor. Bence kusursuz bir sistem” dedi.Survivor’ın bir atletizm müsabakası olmadığını lisana getiren Acun Ilıcalı ‘’Her sene söyledim bunu. yüzde 50’si ada hayatıdır, yüzde 50’si de performanstır” sözlerini kullandı.

Acun Ilıcalı, “Adem, Nagehan, Batuhan, bunlar esasen çok oy aldı. Bu arkadaşlarımızın hiçbiri başarısız değil ki. ‘Nisa niçin kazandı?’ Seyirci çok sevmiş” diyen Ilıcalı, “Canlı yayın yapıyorum. Nisa yağıyor. Ben okuyamadım o gün. Zati kimin kazanacağını anlamıyor musun? Bu kız bir biçimde insanların gönlünü kazanmış. Issız bir adada bir kız, içi dışı büsbütün bir” açıklamasıyla programın sistemini savundu..